Top

Hakkımızda

Ortaklar Özel Torna Teknik Metal ve Demir Çelik Anonim Şirketi hızla gelişmekte olan sanayimizde siz değerli üretici firmalarımıza seri ucuz kaliteli üretim sürecinde daha verimli olabilmemiz amacıyla en iyi şekilde hizmet vermektedir.


55 yılı aşkın süredir endüstriyel bilgi ve tecrübemizle yetişmiş teknik ekiple hızlı, güvenilir ve uygun fiyatları/hızla sektörümüzün en geniş ve çağın gerektirdiği en yeni ürünlerle hizmetinizdeyiz.


Siz değerli müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda ürün çeşidimiz genişletmeye devam edeceğiz.


Ortaklar Özel Torna Metal ve Demir Çelik Anonim Şirketi kuruluşundan günümüze müşteri memnuniyetini esas almış ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutmuştur. Bu anlayışla uzun yıllar siz değerli müşterilerimizle birlikte daha ileri gidebilmeyi ümit ediyoruz.

Vizyonumuz

Kalite anlayışından ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini sağlayan, müşteri odaklı, planlama ve çözüm yeteneği olan, kaliteli ürün bulunduran, başarısını çalışmaktan sağlayan, deneyimlerini doğru kullanabilen, sürekli gelişen ve büyüyen bir firma ile, sektörde lider olarak hizmet sunmak.

Misyonumuz

Yenilikçi, deneyimli, bilgi birikimi olan, güvenilir kadromuz ile kaliteli ve doğru hizmeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alan politikamız ile bu doğrultuda çalışma yürüten, gelişen ve öğrenen, müşteri isteklerini benimseyen, kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlayan bir firma olmak.

Kalite Belgelerimiz